top of page
sníh, větve

Šíříme myšlenku, že krása je všudypřítomná. Máme chuť ukazovat ji všem, kteří se rozhodnou ji vidět.

KRÁSA JE VŽDY TAM,

KDE JE LÁSKA A RADOST.

Za průvodce jsme si vybrali Medlov.

Místo, které se zabydlelo v našich srdcích a otevřelo naše oči kráse a její velkorysosti. Vítáme společně na Medlově všechny ty, kteří chtějí vidět život v celé jeho kráse. 

My jsme rodina a Medlov je její součástí.

Společně za život krásnější.

Medlov všem.

Nejsme hoteliéři. Jsme nadšenci a srdcaři, kteří věří, že konání s radostí, láskou a odvahou je univerzální klíč. Učíme se zkušeností, moudrostí starších a pokorou k větším. Snažíme se říkat ANO všemu, co nám život nabízí.

Pokorně a s úctou.

Přijali jsme velkou výzvu a s vděčností ke všemu a všem, kteří jsou s námi, společně probouzíme Medlov,

který je naším nejlaskavějším učitelem. 

 

Medlov. Přesahuje nás velikostí své duše, objímá nás svým majestátem a láskyplně nám ukazuje krásu tam, kde jiní vidí jen šeď minulosti. Krása je ale především přístup. Přístup, který se mění s dobou, náladou nebo osobním vkusem.

Když je den zalitý sluncem, vše je najednou krásnější.

NAŠIM  VELKÝM PŘÁNÍM JE NAJÍT SLUNCE V SAMOTNÉM PŘÍSTUPU. 

Najít krásu v minulosti, přítomnosti i budoucnosti.

 

Na Medlově je krása velkolepá a je jí dost pro všechny. Někdy se schovává v kresbě mramorové podlahy, zimomřivě se ohřívá u kamenného krbu, tu a tam se zhoupne na stropním svítidle a jindy se zase frivolně povaluje v klubovém křesle. Stačí, když vašemu přístupu dovolíte krásu vnímat. My jsme to udělali. A Medlov nás okouzlil. V úctě a s obdivem se proto snažíme podpořit jeho lesk a hrdost, se kterou včera, dnes i zítra hostí všechny, kteří hledají útočiště v jeho klidu, radosti a péči. S velkým respektem probouzíme k životu místo, které bylo stvořeno pro lidi. Pro mladé i pro pamětníky, pro skupiny i pro samotáře, pro aktivní i pro rozjímající. Jednoduše pro příběhy a nezapomenutelné chvíle všech.

 

A my věříme, že pro všechny lidi, kteří věří v život krásnější, bude Medlov opětovně místem, které žije. Žije pro radost nás všech. Protože je snadné se zamilovat ...

 

Krása nikdy nezmizí. Krása je nesmrtelná. 

bottom of page