top of page

ŘEDITEL HOTELU MEDLOV

Aktualizováno: 20. 10. 2020Může se zdát, že aktuální doba příliš nepřeje jakýmkoliv příložitostem, já si to nemyslím. Považuji se za člověka, který vidí sklenici spíše poloplnou a také věřím, že když člověk přeje, tak je mu přáno. Toto dost možná mohou být důvody, proč i v dnešní době plné nejistoty našla si mou osobu příležitost, kterou jsem si nemohl nechat uniknout. Tak se stalo, že od 1.4.2020 získal zhotel Medlov nového ředitele a já úžasnou příležitost zahájit spolupráci na projektu, který mi dává smysl a na jehož realizaci se chci podílet. Cesta to bude dlouhá a ano, rozhodně nebude lehká. Lehké věci ale nejsou nic pro mne, já si rád stanovuji smělé cíle a o to mám poté větší radost z jejich úspěšného naplňování.


Celou svojí profesní dráhu se věnuji sektoru služeb a obchodu v různých obměnách a již se velmi těším, že budu své zkušenosti a dovednosti efektivně využívat a rozvíjet při výkonu vedoucí pozice v hotelovém provozu na Vysočině. Můj cíl je vytvořit v rámci hotelu Medlov funkční a efektivní systém, do kterého se bude chtít každý zapojit a ze kterého si bude každý odnášet příjemný zážitek, a to jak na straně hotelových hostů, tak zaměstnanců hotelu. Zkrátka se chci prací bavit a chci, aby se obdobně bavili i moji kolegové a abychom se společně bavili i s našimi klienty, hotelovými hosty.


Jistě ambice to je nemalá, ale já pevně věřím, že s podporou kolegů a majitelů hotelu je více než reálná.


A jak mi to všechno půjde? Nejlepší je osobní zkušenost, proto se nerozpakujte za námi vypravit! Rád Vás přesvědčím, že mi nečiní problém přejít od slov k činům, rád Vás přivítám v krásném prostředí kraje Vysočina a rádi Vám poskytneme servis v našem ubytovacím zařízení hotelu Medlov.


Těším se na Vás…bottom of page