top of page

VÍTEJ ZPÁTKY SKLENĚNOU BRUSELSKOU FASÁDU

Uplynuly už téměř dva roky od chvíle, kdy jsme v našem zápisníku zveřejnili poslední článek. Důvod je prostý. Za ty necelé dva roky se událo tolik změn, že jsme vůbec nestihli zaznamenat, jak rychle plyne čas. O všem co se událo Vám budeme postupně vyprávět, ale teď už k tomu, co nás probralo ze stoletého spánku.

Musíme se s Vámi totiž podělit o skutečně VELIKOU událost! Na Medlově voláme "vítej zpátky" a se slzou v oku sledujeme, jak nám jeřáb instaluje novou skleněnou bruselskou fasádu. Tedy novou - ve skutečnosti jde o fasádu, která se v duchu nostalgickém vrací k původním návrhům Ing. arch. Jiřího Herzána. Dnes je čtvrtek 6. dubna 2023 a už nám zbývá jen posledních pár kousků. Vůbec slovy nedokážeme vyjádřit, jakou vděčnost cítíme za to, že se tento náš velký sen splnil. Díky srdcařům v našem týmu ( ano, brzy Vám je představíme), díky skvělým dodavatelům, díky všem hostům, kteří si pro svou dovolenou, konferenci nebo sraz vybrali právě Medlov. Každý, kdo na Medlově zanechal svou stopu - ať už před desítkami let či dnes - přispěl svým dílem k tomu, že Medlov září ze srdce republiky zase o kousek víc.

Máme ta nejkrásnější okna a tím to zdaleka nekončí. Právě renovujeme parkety v hotelové restauraci, vybíráme stínící techniku, nové radiátory a mramorové parapety. Každý den postupujeme krok za krokem vstříc podobě velkolepého Medlova, který si získal naše srdce. Jsme skutečně hrdí, že můžeme říct, že společně tvoříme Medlov jako místo, které s otevřenou náručí vítá zpátky všechny ty, kteří jsou připraveni se do něj zamilovat. Náš velkolepý Medlov píše další kapitolu svého života a my cítíme velikou vděčnost, že můžeme být součástí.

O tom, jak postupovaly jednotlivé práce si ještě určitě napíšeme. Ono je to vlastně na dost dlouhé povídání. Ale sečteno a podtrženo, Velikonoce už doslova klepou na dveře a Medlov letos velikonoční beránek rozhodně nepokaká. Tak krásný kabátek má totiž skutečně jen málokdo. Děkujeme, že jste s námi, že nám držíte palce a že za námi na Medlov jezdíte opakovaně, se zájmem a s radostí. Tvořit Medlov pro nás i pro Vás nám dává hluboký smysl a věříme, že si spolu s námi rádi budete číst v příbězích, které píše náš život s Medlovem.

A aby toho nebylo málo, pro všechny pozorné čtenáře našeho blogu máme připravené překvapení. Pokud se za námi v dubnu budete chtít přijet podívat, nezapomeňte při online rezervaci na našich stránkách zadat kód "NÁVŠTĚVNÍCI". Nevyčaruje Vám Dádu Patrasovou ani amarouny, ale zvýhodní Vám ubytování na Medlově v dubnu 2023 o 20%. Velice se na Vás těšíme a věříme, že budete z novinek na Medlově nadšení alespoň tak jako jsme nadšení my.


bottom of page